s Rolnictwo precyzyjne - TPI Agrisystem - precyzyjne systemy i doradztwo dla rolnictwa: nawigacje Topcon (X20, GMS-2, PCS-100, GR-3, RTK) i pomiary GPS, pob?r gleby i azotu mineralnego, drenowanie p?l,
Rolnictwo precyzyjne - TPI Agrisystem - precyzyjne systemy i doradztwo dla rolnictwa: nawigacje Topcon (X20, GMS-2, PCS-100, GR-3, RTK) i pomiary GPS, pob?r gleby i azotu mineralnego, drenowanie p?l,

IndexO firmieNasza ofertaFilmyCo nowegoDo pobraniaGaleriaKontakt Dane firmy
Nawigacja
Index
O firmie

Regulacje prawne

Dopłaty - o kontroli
Dopłaty - sankcje
Prawnie o azocie
Cross compliance

Usługi

Pomiary GPS
Pomiar strat
Pobór gleby dla rolnictwa
Pobór azotu
Telemetria - zdalny monitoring maszyn
Dzienniki Pola
GIS
Rolnictwo Precyzyjne
Księga Polowa

Automaty do prób

DuoProb 60
MultiProb 120
Easy Sampler
NH 90
N2000 / N2005
Automaty - filmy

Pozostałe na stronie

Filmy
Do pobrania
Nasze galerie
Kontakt
Napisz do nas

Integra/VersaKompleksowe rozwiązania najbogatsze w funkcje przeznaczone do pracy w polu, pozwalające na monitorowanie, mapowanie, zapis i kontrolę wszystkich prac polowych w jednym systemie od siewu do żniw. Panele dotykowe pozwalają na łatwą obsługę jednocześnie wyświetlając wiele informacji z ciągłym zachowaniem podglądu głównego okna nawigacji. To najbardziej kompleksowo rozbudowane systemy prowadzenia maszyn w rolnictwie, trzeba tu zaznaczyć, iż Versa jest "najmłodszym dzieckiem" firmy.


Precyzyjne nawożenie

System VRA w panelach EDGE, VERSA, INTEGRA pozwala na zmienne dawkowanie nawozów w cieczy jak i w granulacie. W zależności od potrzeb możliwe jest jednoczesne zmienne dawkowanie do czterech niezależnych i różnych substancji podczas jednego przejazdu roboczego co pozwala na spore oszczędności . Dzięki AutoSwath system eliminuje podwójną dawkę.

Precyzyjny siew

System VRP w panelach EDGE, VERSA, INTEGRA pozwala na stosowanie zmiennej gęstości siewu w obrębie pola. Daje to nam możliwość maksymalnego wykorzystania potencjału zmiennych stanowisk glebowych. Łącznie z VRP możemy również w jednym przejeździe zintegrować VRA dla nawozów podsiewanych rzędowo, mikrogranulatów i oprysku. Jednocześnie system nadzoruje gęstość siewu na każdej redlicy dając nam pewność prawidłowo wykonanej pracy. Łącznie z VRP możemy zastosować automatyczne sterowanie sekcji roboczych na klinach i uwrociach, co powoduje wykluczenie nakładek podczas siewu.


Mapowanie odmian na polu.

System HVM w panelach EDGE, VERSA, INTEGRA pozwala na automatyczne i precyzyjne zapisywanie podczas siewu jaką odmianą obsialiśmy daną część pola. Dla ciekawostki możliwe jest nawet zapisywanie podczas siewu, w których sekcjach roboczych były wysiewane poszczególne odmiany. Pozwala to na późniejsze analizowanie danych łącznie z danymi z monitoringu plonu przeprowadzanych na kombajnie podczas zbiorów. Wiedza ta jest bardzo cenna przy planowaniu siewów w kolejnych latach, jak również mamy możliwość dokładnej dokumentacji wysiewu odmian.


Ważna informacja

Polecamy
Licznik odwiedzin
Jesteś
1186431
osobą na naszej stronie

Napisz do Nas

agrisystem.pl