s Rolnictwo precyzyjne - TPI Agrisystem - precyzyjne systemy i doradztwo dla rolnictwa: nawigacje Topcon (X20, GMS-2, PCS-100, GR-3, RTK) i pomiary GPS, pob?r gleby i azotu mineralnego, drenowanie p?l,
Rolnictwo precyzyjne - TPI Agrisystem - precyzyjne systemy i doradztwo dla rolnictwa: nawigacje Topcon (X20, GMS-2, PCS-100, GR-3, RTK) i pomiary GPS, pob?r gleby i azotu mineralnego, drenowanie p?l,

IndexO firmieNasza ofertaFilmyCo nowegoDo pobraniaGaleriaKontakt Dane firmy
Nawigacja
Index
O firmie

Regulacje prawne

Dopłaty - o kontroli
Dopłaty - sankcje
Prawnie o azocie
Cross compliance

Usługi

Pomiary GPS
Pomiar strat
Pobór gleby dla rolnictwa
Pobór azotu
Telemetria - zdalny monitoring maszyn
Dzienniki Pola
GIS
Rolnictwo Precyzyjne
Księga Polowa

Automaty do prób

DuoProb 60
MultiProb 120
Easy Sampler
NH 90
N2000 / N2005
Automaty - filmy

Pozostałe na stronie

Filmy
Do pobrania
Nasze galerie
Kontakt
Napisz do nas

Elektryczna kierownica AES-25
-Szybka reakcja, precyzyjne prowadzenie
-Dokładność pracy do 2 cm
-Całkowita kompensacja nierówności terenu
-Wygodny, prosty montaż, proste przenoszenie z jednej maszyny do drugiej -Intuicyjna obsługa oraz proste ustawienia


W maszynach, bez fabrycznego przygotowania do prowadzenia automatycznego (praktycznie w każdej maszynie), prowadzenie automatyczne można realizować za pomocą unikatowego rozwiązania firmy Topcon - precyzyjnego elektrycznego prowadzenia automatycznego Topcon AES-25. W tym zestawie, standardowa kierownica ciągnika, opryskiwacza samojezdnego, czy też innej maszyny rolniczej jest wymieniana na elektryczną kierownicę AES-25, która realizuje prowadzenie maszyny. To rozwiązanie jest idealną alternatywą automatycznego prowadzenia realizowanego poprzez system hydrauliczny, pasuje do każdej maszyny, jest łatwo przekładane pomiędzy maszynami i może być zastosowane na każdym etapie uprawy roli.
Topcon AES-25 dysponuje cichym silnikiem bezpośredniego napędu o wysokim momencie obrotowym, co zapewnia cichą pracę i najbardziej precyzyjne sterowanie elektryczne na świecie. System AES-25 nie wprowadza w obszar roboczy operatora elementów zewnętrznych, które mogłyby przeszkadzać w codziennej pracy.
AES-25 to zaawansowane rozwiązanie dla wszystkich platform – od podstawowego sterowania po wymagające bardzo dokładnych wyników. AES-25 nie tylko zapewnia precyzyjną kontrolę, ale jest także doskonałą alternatywą dla popularnych hydraulicznych systemów sterowania.
System 150 lub 350, w połączeniu z konsolą AES-25 stanowi kompletny pakiet, który można łatwo przenosić między różnymi maszynami. Rolnicy mogą rozpocząć od dokładności wymaganej do określonych zadań, po czym przejść do pomiarów w czasie rzeczywistym (RTK), mając pewność, że uzyskają pełną dokładność pozycjonowania do 2 cm. Cały system można rzeczywiście dostosować do potrzeb dowolnego gospodarstwa.
Ważna informacja

Polecamy
Licznik odwiedzin
Jesteś
1186485
osobą na naszej stronie

Napisz do Nas

agrisystem.pl