s Rolnictwo precyzyjne - TPI Agrisystem - precyzyjne systemy i doradztwo dla rolnictwa: nawigacje Topcon (X20, GMS-2, PCS-100, GR-3, RTK) i pomiary GPS, pob?r gleby i azotu mineralnego, drenowanie p?l,
Rolnictwo precyzyjne - TPI Agrisystem - precyzyjne systemy i doradztwo dla rolnictwa: nawigacje Topcon (X20, GMS-2, PCS-100, GR-3, RTK) i pomiary GPS, pob?r gleby i azotu mineralnego, drenowanie p?l,

IndexO firmieNasza ofertaFilmyCo nowegoDo pobraniaGaleriaKontakt Dane firmy
Nawigacja
Index
O firmie

Regulacje prawne

Dopłaty - o kontroli
Dopłaty - sankcje
Prawnie o azocie
Cross compliance

Usługi

Pomiary GPS
Pomiar strat
Pobór gleby dla rolnictwa
Pobór azotu
Telemetria - zdalny monitoring maszyn
Dzienniki Pola
GIS
Rolnictwo Precyzyjne
Księga Polowa

Automaty do prób

DuoProb 60
MultiProb 120
Easy Sampler
NH 90
N2000 / N2005
Automaty - filmy

Pozostałe na stronie

Filmy
Do pobrania
Nasze galerie
Kontakt
Napisz do nas

Wszystkie kategorie


Cross compliance


"Producent rolny, aby móc otrzymać płatności bezpośrednie,musi od 1 stycznia 2005 roku spełniać określone wymagania w zakresie: standardów ochrony środowiska, zdrowotności ludzi i zwierząt oraz identyfikacji i rejestracji zwierząt. Od 1 stycznia 2006 roku wymagania obejmą kolejne standardy dotyczące: zdrowotności ludzi, zwierząt oraz identyfikacji chorób zwierzęcych, a od 1 stycznia 2007 roku także wymagania w zakresie dobrostanu zwierząt. Ogółem będzie to 14 Dyrektyw i 4 Rozporządzenia.


Ponadto rolnik będzie musiał utrzymywać ziemię w dobrej kulturze rolnej, zgodnie z wymogami ochrony środowiska. Minimalne wymagania w tym zakresie zostaną ustalone przez państwa członkowskie na poziomie kraju lub regionu, przy uwzględnieniu krajowych/regionalnych: uwarunkowań klimatyczno-glebowych, sposobów wykorzystania gruntów, praktyk w zakresie zmianowania, metod gospodarowania oraz struktury gospodarstw.


Powyższych wymagań związanych z utrzymaniem ziemi w dobrej kulturze rolnej i zgodnie z wymogami ochrony środowiska nie należy utożsamiać z wymogami zwykłej dobrej praktyki rolniczej oraz z wymogami stosowanymi do przedsięwzięć rolno-środowiskowych."


Źródło: http://www.ukie.gov.pl
Ważna informacja

Polecamy
Licznik odwiedzin
Jesteś
1778606
osobą na naszej stronie

Napisz do Nas

agrisystem.pl