s Rolnictwo precyzyjne - TPI Agrisystem - precyzyjne systemy i doradztwo dla rolnictwa: nawigacje Topcon (X20, GMS-2, PCS-100, GR-3, RTK) i pomiary GPS, pob?r gleby i azotu mineralnego, drenowanie p?l,
Rolnictwo precyzyjne - TPI Agrisystem - precyzyjne systemy i doradztwo dla rolnictwa: nawigacje Topcon (X20, GMS-2, PCS-100, GR-3, RTK) i pomiary GPS, pob?r gleby i azotu mineralnego, drenowanie p?l,

IndexO firmieNasza ofertaFilmyCo nowegoDo pobraniaGaleriaKontakt Dane firmy
Nawigacja
Index
O firmie

Regulacje prawne

Dopłaty - o kontroli
Dopłaty - sankcje
Prawnie o azocie
Cross compliance

Usługi

Pomiary GPS
Pomiar strat
Pobór gleby dla rolnictwa
Pobór azotu
Telemetria - zdalny monitoring maszyn
Dzienniki Pola
GIS
Rolnictwo Precyzyjne
Księga Polowa

Automaty do prób

DuoProb 60
MultiProb 120
Easy Sampler
NH 90
N2000 / N2005
Automaty - filmy

Pozostałe na stronie

Filmy
Do pobrania
Nasze galerie
Kontakt
Napisz do nas

O firmie

Kim jesteśmy?

Firma została założona w roku 2003, a jej głównym celem jest propagowanie i wdrażanie najnowszych, światowych osiągnięć z dziedziny rolnictwa precyzyjnego.

Nasza grupa składa się ze specjalistów z różnych dziedzin, których zainteresowania wiążą się ściśle z działalnością w sektorze rolnictwa, a kieruje nami osoba, która przez długie lata pracowała w branży rolniczej i zna ją od podszewki.

Każdy z nas zdobył doświadczenie także na polu rolnictwa za sprawą ukończonych szkół i zdobytych zawodów.Dlaczego to nas warto wybrać?

Dzięki zgromadzonej wiedzy i doświadczeniu - zmierzyliśmy i spróbkowalismy ponad 300.000 ha - jesteśmy w stanie rozwiązać większość problemów, z jakimi spotykamy się w codziennej pracy z klientami.

Wykonując powierzone nam zadania, dokładamy wszelkich starań, aby efekt końcowy zawsze stał na jak najwyższym poziomie. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta. Dzięki tak obranej strategii nawiązalismy współpracę z ponad 1000 firmami zarówno z kapitałem polskim, jak i zagranicznym.Polityka jakości

Jako licząca się firma w dziedzinie rolnictwa precyzyjnego, od samego początku istnienia zaczęliśmy rozwijać system prowadzenia usług i obsługi klienta tak, aby satysfakcja była miarą obustronną.

Po kilku latach doświadczeń i kilkuset zleceniach możemy śmiało powiedzieć, że do tej pory spełniliśmy wszelkie oczekiwania zleceniodawców. Jest to wynikiem systemu pracy, który jest wypadkową ceny, czasu oraz jakości usług, tak, aby każdy nasz klient był zadowolony. Ta sukcesywnie prowadzona przez nas polityka dała w efekcie rzeszę stałych kontrahentów rosnącą z każdym nowym rokiem.

Elementami wpływającymi na jakość naszych usług są:
  • usługi przeprowadzane zgodnie z polskimi i europejskimi normami i wymogami prawnymi;
  • doświadczony i wyszkolony zespół składający się ze specjalistów z dziedzin: rolnictwa, informatyki, łączności satelitarnej, geodezji, gleboznastwa oraz mechaniki;
  • wieloletnie doświadczenie;
  • stale rozszerzana wiedza z zakresu precyzyjnego rolnictwa;
  • wprowadzane innowacyjne technologie i rozwiązania;
  • jakość opracowań kartograficznych i cyfrowych powstałych z wykorzystaniem specjalistycznego oprogramowania;
  • sprzęt i oprogramowanie najlepszych firm w dziedzinie.
Jeżeli szukasz sprawnej i solidnej firmy - po prostu zadzwoń... resztę pozostaw nam.
Więcej:

Nasza oferta | Kontakt z nami | Zadaj nam pytanie

Ważna informacja

Polecamy
Licznik odwiedzin
Jesteś
1778602
osobą na naszej stronie

Napisz do Nas

agrisystem.pl