s Rolnictwo precyzyjne - TPI Agrisystem - precyzyjne systemy i doradztwo dla rolnictwa: nawigacje Topcon (X20, GMS-2, PCS-100, GR-3, RTK) i pomiary GPS, pob?r gleby i azotu mineralnego, drenowanie p?l,
Rolnictwo precyzyjne - TPI Agrisystem - precyzyjne systemy i doradztwo dla rolnictwa: nawigacje Topcon (X20, GMS-2, PCS-100, GR-3, RTK) i pomiary GPS, pob?r gleby i azotu mineralnego, drenowanie p?l,

IndexO firmieNasza ofertaFilmyCo nowegoDo pobraniaGaleriaKontakt Dane firmy
Nawigacja
Index
O firmie

Regulacje prawne

Dopłaty - o kontroli
Dopłaty - sankcje
Prawnie o azocie
Cross compliance

Usługi

Pomiary GPS
Pomiar strat
Pobór gleby dla rolnictwa
Pobór azotu
Telemetria - zdalny monitoring maszyn
Dzienniki Pola
GIS
Rolnictwo Precyzyjne
Księga Polowa

Automaty do prób

DuoProb 60
MultiProb 120
Easy Sampler
NH 90
N2000 / N2005
Automaty - filmy

Pozostałe na stronie

Filmy
Do pobrania
Nasze galerie
Kontakt
Napisz do nas

Zapowiedź ręcznego odbiornika GRS-1
TopconTopcon GRS-1 – pierwszy na świecie ręczny odbiornik GPS RTK do współpracy z sieciami referencyjnymi

Japoński producent sprzętu pomiarowego wprowadza do oferty innowacyjny odbiornik satelitarny. Topcon GRS-1 to ręczny instrument GPS/GLONASS z wbudowanym kontrolerem i możliwością pracy w trybie RTK.

Topcon GRS-1 wygląda jak Topcon GMS-2 (znany odbiornik GPS-GIS), a mierzy jak nowoczesny Topcon GR-3 (instrument geodezyjny). Nowe urządzenie korzysta bowiem z zaawansowanej technologicznie płyty głównej, która posiada 72 kanały odbioru sygnałów satelitarnych GPS i GLONASS (L1 + L2). Po podłączeniu zewnętrznej anteny GRS-1 zapewnia dokładność pomiarów RTK na poziomie 10-15 mm + 1 ppm i dlatego można go stosować do pomiarów geodezyjnych.

Nowy produkt Topcon posiada wbudowany modem GSM/GPRS, dzięki czemu może być z powodzeniem wykorzystywany w pomiarach z siecią ASG-EUPOS i TPI-NET. Można do niego opcjonalnie podłączyć zewnętrzny radiomodem UHF do pracy z własnymi stacjami bazowymi. Zintegrowany z odbiornikiem kontroler korzysta z najlepszych i najnowocześniejszych rozwiązań sprzętowo-programowych. Ma wydajny procesor 806 MHz, pamięć 1 GB, kolorowy i dotykowy ekran 3,7 cala, gniazdo kart pamięci, a także bezprzewodowe łącza Bluetooth i Wi-Fi. Całością steruje system operacyjny Windows Mobile 6.1.

Największa zaletą nowego Topcona GRS-1 jest wielozadaniowość i uniwersalność. Urządzenie można nabyć w konfiguracji L1 i używać jako odbiornik GIS, a następnie rozszerzyć do L1 + L2 i korzystać jak z odbiornika geodezyjnego.


Informacje o dostępności produktu będą zamieszczone w najbliższym czasie.

Więcej informacji technicznych (w języku angielskim):


Topcon


ulotka w j. ang

kwiecień 03 2009 10:33:47
Ważna informacja

Polecamy
Licznik odwiedzin
Jesteś
1388993
osobą na naszej stronie

Napisz do Nas

agrisystem.pl